logo

Monday 20th of May 2019

Kassai Péter Dr.

Békés megye Rövidtávú Csapatbajnoka

Békés megye Középtávú Csapatbajnoka

Békés megye Fiatal galambok csapatbajnoka

Győr Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Rövidtáv Tagszövetségi I. Sampion Tojók

Középtáv Tagszövetségi I. Sampion Tojók

Általános táv Tagszövetségi I. Sampion Tojók

Az év Postagalambásza cím Békés megyei Győztese

Magyarország Mesterversenyzője cím várományosa

--------------------------------------------


Jambrik István

Békés megye Általános távú Csapatbajnoka

(13 utas bajnokság 10/3 )

Békés megye Általános távú Csapatbajnoka

( 9  utas bajnokság 10/3 )

Pestimre Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Malacky Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Rövidtáv Tagszövetségi I. Sampion Hím

Hosszútáv Tagszövetségi I. Sampion Hím

Általános táv Tagszövetségi I. Sampion Hím

Középtáv Tagszövetségi III. Sampion Hím

-------------------------------------------------


Turák Károly

Békés megye Hosszú távú Csapatbajnok

Kolin Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Cheb Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Fiatalgalambok Tagszövetségi I. Sampion

Békés megye 9 utas bajnoksága II. hely

Fiatalok Győr Egyéni II. - III. díj

Fiatalok Győr csapat II. díj

Általános bajnokság IV. hely 10/3

Általános bajnokság V. hely 10/5

----------------------------------------

Kecskeméti Zsolt

Békés megye Általános Csapatbajnoka

Pestimre Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Pestimre Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Komárom Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Komárom Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Általános táv I. Sampion Egyéves hím

Középtáv Tagszövetség Csapat II. hely

Rövidtáv Tagszövetség Csapat III. hely

Hosszútáv Tagszövetség Csapat IV. hely

Hosszútáv V. Sampion hím

Általános táv V. sampion egyéves hím

Fiatalok Pestimre Egyéni IV. - V. díj

Fiatalok Komárom Egyéni V. díj

----------------------------------------------------------------------------

 

 

Kecskeméti Zoltán

Kolin Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Malacky Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Rajka Tagszövetségi Csapatgyőzelem

Fiatal Pestimre Tagszövetségi Egyéni Győzelem

Általános bajnokság 13 út Csapat II. hely 10/3

Általános bajnokság 9 út Csapat II. hely 10/3

Rövidtáv II. Sampion hímek III. Sampion tojók

Középtáv II. Sampion tojók IV. Sampion tojó

Általános táv II. Sampion Egyéves  tojó

Általános táv III. Sampion Egyéves hím

Általános bajnokság  13 út Csapat III. hely  10/5

Általános táv II. Sampion tojók III. Sampion hímek

Rövidtáv Tagszövetségi Csapat IV. hely

Középtáv Tagszövetségi Csapat IV. hely

Békés megye 9 utas Bajnoksága IV. hely

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagy József 

 

Pozsony Tagszövetségi Egyéni győzelem 

 

Hu-09-05-69655 Hím

 

-------------------------------------  

 

Mogyorós Ferenc

 

Liberec Tagszövetségi Egyéni győzelem

 

Pozsony Tagszövetségi Csapatgyőzelem

 

Általános táv IV. Sampion tojók

 

Hosszútáv V. Sampion Tojók

 

--------------------------------------

 

 

 

Csachó Mihály

 

Cheb Tagszövetségi Egyéni győzelem

 

Rövidtáv Tagszövetség Csapat II. hely

 

Általános táv Tagszövetség Csapat IV. hely

 

Általános táv IV. Sampion Egyéves hímek

 

Rövidtáv IV. Sampion hímek

 

Középtáv Tagszövetség Csapat V. hely

 

Békés megye 9 Utas Bajnoksága V. hely

 

--------------------------------------

 

Balogh István

 

Pestimre Tagszövetség Csapatgyőzelem

 

Általános táv V. Sampion Egyéves tojók

 

-----------------------------------

 


 

 

Rotár István

Rajka Tagszövetség Egyéni Győzelem

Középtáv V. Sampion hímek

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

Demjén Antal

Malacki Tagszövetség Egyéni Győzelem

Hu-09-50-27557 hím

--------------------------------------------------------------------------------

Pataki József

Malacky Tagszövetség Egyéni Győzelem

Hu-11-05-10063 hím

----------------------------------------------------------------

Széll Imre

Cheb Tagszövetség Egyéni győzelem

Cheb Tagszövetség Csapatgyőzelem

Fiatalok Komárom Egyéni Győzelem

Fiatalok Komárom II. hely

Fiatalok Győr Csapat V. hely

-----------------------------------------------------------------------------

Csehi Miklós

Fiatalok Tagszövetségi Csapatbajnoksága III. hely

Fiatalok Győr Egyéni IV. hely

Fiatalok Pestimre Csapat V. hely

--------------------------------------------------------------------------------

Szluka János

Fiatalok Győr Egyéni Győzelem

Fiatalok Győr Csapatgyőzelem

Fiatalok Pozsony Egyéni III. hely

Fiatalok Pozsony Csapat III. hely

Általános táv II. Sampion Egyéves hímek

Rövidtávú Csapatbajnokság V. hely

Fiatalok Tagszövetség Csapatbajnokság V. hely

----------------------------------------------------------------------

Felek Árpád

Általános táv I. Sampion Egyéves Tojók

Fiatalok Pozsony Egyéni I. - II. hely

Fiatalok III. - IV. Sampion

Általános táv IV. Sampion Egyéves Tojók

Hosszútáv III. Sampion Tojók

Fiatalok Tagszövetség Csapat IV.hely

Fiatalok Komárom Csapat V. hely

       ------------------------------------------------------

Cséfán Tivadar

Hosszútáv II. Sampion Tojó

----------------------------------------------------------------------------

Bajkán István

Középtáv I. Sampion  Hím

Rövidtáv III. sampion Hím

 

--------------------------------------------------------------------------------

Erdőháti Gyula

Általános táv II. Sampion Hím

Középtáv IV. Sampion Hím

Fiatalok Pestimre Csapat III. hely

Fiatalok V. Sampion

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Szikora János

Fiatalok Pestimre Csapat I. hely

Általános IV. Sampion Hím

Rövidtávú V. Sampion Hím

-------------------------------------------------------------------------------

Bánki Gyula Dr.

Liberec Kerületi Csapat I. Díj

Hosszútáv Kerületi Csapat III. Hely

Hosszútáv II. Sampion Hím

Általános táv III. Sampion Hím

-------------------------------------------------------------------------

Csarnai Szilárd

Általános táv V. Sampion Hím

-----------------------------------------------------------------------

BARNA LAJOS ifj.

Középtáv II. Sampion Hím

Középtáv Tagszövetség Csapat III. Díj

 

---------------------------------------------------------------------

Szabó Zoltán

Fiatalok Pestimre Egyéni II. hely

Fiatalok Pestimre Egyéni III. hely

Fiatalok Pestimre Csapat II. hely

 

-------------------------------------------------------------------------------

Kádár László

Rövidtáv IV. Sampion Tojó

------------------------------------------------------------------------------

Gulyás Ferenc

Fiatalok Komárom Egyéni IV. hely

Fiatal Komárom Csapat III. hely

----------------------------------------------------------------------

Pádár Antal

Fiatalok Pestimre Csapat IV. hely

 

---------------------------------------------------------------------

Nagy Károly

Fiatalok Pozsony Egyéni V. hely

------------------------------------------------------------------------

Szabó Imre

Hosszútáv Tagszövetség Csapat II. hely

Hosszútáv IV. Sampion Tojó

---------------------------------------------------------------------

Olejár Pálné

Fiatal Győr Egyéni V. hely

Fiatal Pozsony Csapat IV. hely

----------------------------------------------------------------------------------

Kis Gyula-Kasik Mihály

Fiatal Pozsony Egyéni IV. hely

 

 


Powered by Joomla!. Design by: download themza joomla skins  Valid XHTML and CSS.